Yediğin İçtiğin Senin Olsun Bize Gördüklerini Anlat!

0
964
views
Bizi Paylaş!

“Dünya Küçüktür!” demiş birileri. Kim demiş ben de bilmiyorum. Ancak gezdikçe, gördükçe, Dünya’nın düşündüğümden daha da büyük olduğunu öğrendim. Gezdiğim gördüğüm yerleri de sizlerle paylaşmak için yaklaşık 4 ay önce bu blog’u açmaya karar verdim. Blogu ilk açmaya karar verdiğim andaki amacım gezdiklerimi gördüklerimi sizlerle paylaşmak, bilgi alışverişinde bulunmak idi.

Ancak Dünya o kadar büyük ki! Ve şundan eminim herkesin anlatacak bir yol hikayesi var. Siz de yaşadığınız yol hikayelerinizi, gezilerinizi bizimle paylaşırsanız çok mutlu oluruz. Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun, siz bize gördüklerinizi anlatın… Biz de www.aylakgezgin.com da yayınlayalım.

Yediğin İçtiğin Senin Olsun Bize Gördüklerini Anlat!

  • Yazılacak içeriklerin 400 kelime ve üzeri olması,
  • İçerikleri destekleyecek en az 3 fotoğrafın bulunması,
  • İçeriklerdeki cümlelerin kendinize ait olması (başka sitelerden kopyala-yapıştır şeklinde olmaması)

www.aylakgezgin.com da gezi yazarı olmak için yeterli olacaktır.

Aizonai Antik Kendi,
Aizonai Antik Kenti

Ama Ben Hiç Gezmiyorum ki?

Mutlaka bu soruyu soracak arkadaşlarımız olacaktır. O zaman siz de kendi şehrinizi bize anlatın. Anlatın ki bize de şehrinizi gezmek, görmek için bir fırsat olsun!

Yapmanız gereken çok basit !

www.aylakgezgin.com/login adresinden kayıt olun. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi belirledikten sonra size özel açılacak olan sayfanın üst tarafında bulunan “yeni” düğmesine bastığınızda yazınızı yazmak için bir sayfa açılacak. Yazınızı burada oluşturduktan sonra editörümüz tarafından gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra yayına verilecektir.

Aylak Gezgin Yazarı olmaya ne dersiniz?
Aylak Gezgin Yazarı olmaya ne dersiniz?

İçerikleri oluşturmakla ilgili sorularınızı aşağıda linkini vermiş olduğumuz facebook sayfamızdan mesaj yoluyla gönderebilirsiniz….

facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayınız!

https://www.facebook.com/aylakgezgincom/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here